MİSYON & VİZYON & HEDEFLER

Misyon: Engelli bireylerin toplumda eşit fırsatlara sahip olmalarını sağlamak, iş dünyasında eşitliği, çeşitliliği ve kapsayıcılığı teşvik etmek ve herkes için adil ve erişilebilir bir çalışma ortamı yaratmak için varız.

Vizyon: Engelli bireylerin yeteneklerini sergileyebilecekleri, kariyerlerini geliştirebilecekleri ve topluma katkıda bulunabilecekleri bir dünya hayal ediyoruz. Bu vizyonu gerçekleştirmek için, işverenler ve toplum arasında köprüler kurarak, engelli istihdamının önündeki engelleri kaldırmayı hedefliyoruz.

Hedefler:

Engelli bireyler için iş imkanlarını artırmak ve onların profesyonel gelişimlerini desteklemek. Şirketler için çeşitliliği sağlamarına destek olmak, kapsayıcı kültür oluşturmak.

  1. Şirketlerin eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık konusunda bilinçlenmelerini sağlayacak eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmak.
  2. Engelli bireylerin işe alım süreçlerinde karşılaştıkları zorlukları azaltmak ve iş yerlerinde eşitlikçi politikaların benimsenmesini sağlamak.
  3. Engelli bireylerin işe alım süreçlerinde karşılaştıkları zorlukları azaltmak ve iş yerlerinde eşitlikçi politikaların benimsenmesini sağlamak.